دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

علت خودکشی و خودزنی بین سربازان

علت خودکشی و خودزنی بین سربازان

دانلود تحقیق علت خودکشی و خودزنی بین سربازان

 

  تحقيق آماده علت خودکشی و خودزنی بین سربازان

 تعداد صفحات: ۱۷

  فايل: Word قابل ويرايش

 

  علت خودکشی و خودزنی بین سربازان

 افسردگی و خودکشی؛ نشانه های آن را  بشناسیم تا از بروزش جلوگیری کنیم

 نشانه های خطرناک خودکشی

 روش‌های خودکشی

 نتایج تحقیقات خودکشی سربازان

 عوامل خودکشی

 چرا خودکشی؟!

 آمار خودکشی در ایران و جهان

 نتیجه گیری

 

علت خودکشی و خودزنی بین سربازان علت خودکشی و خودزنی بین سربازان

 مقدمه:

 خودکشی مرگی است که آگاهانه و از روی عمد جهت نابودسازی خود صورت می‌گیرد. خودکشی در میان تمام گروه‌های سنی وجود دارد، ولی فراونی آن در میان جوانان و به ویژه سربازان، به خاطر شرایط خاص آنان در این دوره، بیشتر است. افکار خودکشی مقدمه‌ای اقدام به خودکشی است و علل متعددی از جمله عوامل جسمی، روانی، اجتماعی، خانوادگی، و شغلی می‌توانند به وجود آورنده‌ی افکار خودکشی باشند. محیط‌های نظامی به علت ماهیت استرس‌زای خود می‌توانند سبب افزایش افکار خودکشی در سربازان شوند.

اكثر كساني كه گرايش به خودكشي دارند، در اصل نمي خواهند بميرند، آنها صرفًا مي خواهند به درد و رنج شان (واقعي يا خيالي) پايان دهند و به عبارتي، نيازمند كمك هستند.

 خودکشي مرگي است آگاهانه که خودکشي موفق ناميده مي شود. درصورتي که عمل اقدام به خودکشي انجام گيرد، ولي منجر به مرگ نشود، آن را اقدام به خودکشي يا خودکشي ناموفق مي‌نامند که معمولاً توصيف کننده کساني است که گاهي زمينه را طوري فراهم مي سازند که نجات پيدا کنند، هرچند در پاره اي از موارد ممکن است فريادرسي وجود نداشته باشد.

اگر آسيب رساندن عمدي به بخشي از بدن خود بدون قصد مردن صورت گيرد، به اصطلاح خودزني ناميده مي شود که در جهت بيان هيجانات منفي و دردناکي به کار مي رود که از طريق کلمات قابل بيان نيست.

پژوهش ها بيانگر آن است که در مقابل هر خودکشي منجر به مرگ، تقريبًا بين ۱۰۰ تا ۲۰۰ اقدام به خودکشي وجود دارد و عيار خودکشي در محدوده ۱۲ ماه پس از خودزني، حدود ۱۰۰ برابر بيشتر از جمعيت عادي است و همچنين ميزان اقدام به خودکشي بين ۸ تا ۱۰ برابر بيشتر از مرگ ناشي از خودکشي اعلام شده است.

 

براي ديدن ادامه مطلب محصول را خريداري كنيد…


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
06-3ali3_576118_5120.zip496.1k

پرفروش ترین محصولات