دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

بازيافت

بازيافت

تحقیق دانش‌آموزی با موضوع:

بازیافت

 

 

بازیافت:

تاریخچه‌ی بازیافت:

تاریخچه‌ی بازیافت در ایران:

تاریخچه سازمان بازیافت:

 

 

بازيافتبازيافت

بازیافت:

بازیافت به آماده سازی مواد برای استفاده مجدد گفته می‌شود در تعریفی دیگر می توان گفت بازیافت عبارت است از فرآیند پردازش مواد مصرف شده به محصولات و مواد تازه به منظوره جلوگیری از به هدر رفتن مواد سودمند بالقوه )ذخیره‌اي) ٬ کاهش مصرف مواد خام٬ کاهش مصرف انرژي، کاهش آلودگی هوا حاصل از سوختن مواد و آلودگی آب ها حاصل از تدفین زباله‌ها در خاک به وسیله ی کاهش مقدار معمول زباله‌ها و کم‌کردن نشر گازهای گلخانه ای در مقایسه با تولید خالص.

 

تاریخچه‌ی بازیافت:

استفاده چند باره و چند گونه از انواع امکانات و فراورده‌های طبیعت و همچنین ابزار و تولیدات دست ساز انسان قدمتی تقریبا همسان با پیدایش بشر دارد و در جوامع مختلف متناسب با پیشرفتهای علمی، اعتقادات، باورها، نیازها و فرهنگها و غیره متفاوت می‌باشد.

امروزه بر خلاف گذشته دور که بازیافت بصورت محدود،ابتدایی و سنتی اجرا می شد و شاید اوج این نوع عملکرد را پس از پایان جنگ‌ها می توان در تاریخ مشاهده کرد که گروهی به ترمیم ابزارآلات جنگی که اسقاط شده بودند می‌پرداختند و یا استفاده چند باره از فلزات در آهنگری‌ها و غیره خلاصه می‌شد.

امروزه بازیافت به عنوان یک هدف و استراتژی علمی در سطح و رده اول مدیریت شهری در کشورهای توسعه یافته قرار دارد و در ایران اسلامی در دهه اخیر به جهت رشد جوامع شهرنشینی، پیشرفت تکنولوژی، تغییرالگوی مصرف و به خطر افتادن محیط زیست ، به همراه اعتقادات دینی و فرهنگ اصیل اسلامی مبنی بر اجتناب از اسراف و تبذیر بحث بازیافت به عنوان یک شغل و فعالیت قابل احترام مورد توجه بوده و هست.

شغلهای سمساری، کهنه فروشی، استفاده چند باره از شیشه های نوشابه، تعویض نان خشک با نمک ،کاربرد فضولات حیوانی و ضایعات گیاهی در تقویت زمینهای کشاورزی و غیره از این نمونه اند.

 

تعداد صفحات: ۹

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

 

برای مشاهده متن کامل تحقیق بازيافت محصول را خریداری نمائید…

تشكر از خريدتان


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
16_587317_1064.zip248.1k

پرفروش ترین محصولات