دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

حسابداري محيط زيست

حسابداري محيط زيست

دانلود تحقيق

حسابداري محيط زيست

 

 

فهرست:

چكيده:

مقدمه:

تاريخچه حسابداري محيط زيست :

حسابداري محيط زيست چيست؟

اهداف حسابداری محیط زیست:

معانی متفاوت حسابداری زیست محیطی:

حسابداری درآمد ملی:

حسابداری مالی :

حسابداری مدیریت:

خدمات حسابداری مدیریت زیست محیطی:

دلایل سودمندی حسابداری زیست محیطی:

چرا بايد حسابداري محيط زيست را انجام دهيم ؟

چه شرکت هایی می توانند حسابداری زیست محیطی را اجرا کنند ؟

مشکلات عملی پیاده سازی حسابداری محیطی و اجتماعی:

هزینه‌یابی زیست محیطی:

گزارشگری زیست محیطی:

نقش محیط زیست در تجزیه و تحلیل شرکت:

طبقه بندی و افشاء هزینه های محیط زیست:

نتيجه گيري و پيشنهادات:

منابع:

 

 حسابداري محيط زيست

 

چكيده:

حسابداري محيط زيست مجموعه قواعدي است كه موجب بهبود توان سيستم حسابداري محيط زيست مي‌شود. هدف حسابداري زيست محيطي، فراهم آوردن اطلاعاتي است كه براي ارزيابي عملكرد، تصميم‌گيري، كنترل و گزارشگري بتواند به مديران ياري رساندو بر مفاهيم اقتصادي و محيط زيست بناشده و كاربرد آن مستلزم ايجاد تغيير در فرهنگ ، كاربردهای متفاوتی دارد كه ازجمله می توان حسابداری درآمد ملی، حسابداری مالی و یا حسابداری مدیریت را نام برد، درحالی كه حسابداری درآمد ملی از دیدگاه یك مقیاس اقتصاد ملی به منابع و مصارف طبیعی نگاه می كند لیكن حسابداری مالی از نگاه استفاده كنندگان گزارشهای مالی به جهت تصمیم گیری و ارائه مسئولیتهای عمومی موضوع را بررسی می كند و بالاخره حسابداری مدیریت به عنوان یك سیستم اطلاعاتی با هدف پشتیبانی تصمیمات مدیریتی به موضوع نگاه می كند.

مقدمه:

حسابداری زیست محیطی حوزه وسیعی از علم حسابداری است. این رویکرد گزارشاتی برای کاربرد داخلی که حسابداری مدیریت زیست محیطی نام دارد ارائه می کند تا به تصمیم‌گیری مدیریت در مورد قیمت گذاری، کنترل هزینه‌های ثابت و بودجه‌بندی سرمایه‌ای کمک کند و کاربرد خارجی آن که افشای اطلاعات زیست محیطی مورد علاقه عموم و مجامع مالی است. در عصر حاضر باتوجه به وجود برخی از محدودیتهای زیست محیطی به ویژه در تجــارت جهـانی و تنگ شدن عرصه رقابت، به ناچار بعضی شركتهای انتفاعی از یك سو برای رفع این محدودیتها و دستیابی به درآمد بیشتر و یا كسب محبوبیت تجاری، مجبور به تحمل هزینه های زیست محیطی بوده و ازسوی دیگر برای ارزیابی مثبت عملكرد خاص حفاظت ازمحیط زیست، ناچار به كاهش هزینه های مزبور هستند.برای مدیریت بر هزینه های زیست محیطی اولین نیاز لزوم شناسایی آنها است و همین طور هزینه یابی محیطی فعالیتی است كه می‌تواند موجب افزایش ارزش شركت گردد. استاندارد بین المللی ایزو سری ۱۴۰۰۰ یك سیستم كنترل مدیریتی است كه عملكرد زیست محیطی شركت را به گونه ای تعریف می كند كه نیازمندیهای این استاندارد را پوشش دهد و درمجموع برای این هدف است كه شركت بتواند فرایندها، ارتباطات و فعالیتهای خود را بدون ضرر به محیط زیست به انجام برساند.

 

 

نوع فايل:‌ word (قابل تغيير)

تعداد صفحات: ۱۵

 

 

به مشاهده متن كامل تحقيق حسابداري محيط زيست محصول را خريداري نمائيد …

تشكر از خريدتان


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
21_591651_4441.zip44.4k

پرفروش ترین محصولات