دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

حسابداری منابع انسانی در ايران و جهان

حسابداری منابع انسانی در ايران و جهان

دانلود تحقیق

حسابداری منابع انسانی در ايران و جهان

رشته حسابداري

 

 

 

فهرست

چكيده:

مقدمه:

تاریخچه حسابداری منابع انسانی:

حسابداری منابع انسانی چیست ؟

ثبت هاي حسابداري

مدل‌هاي  ارزش‌ گذاري منابع انساني

دلایل ارزش گذاری منابع انسانی

صورت‌هاي مالي:

صورت حساب سود (زیان)

استهلاك:

حسابداري منابع انساني در ايران و جهان

انتقادات و مشكلات:

نتیجه گیری:

منابع:

 

 

حسابداری منابع انسانی در ايران و جهانحسابداری منابع انسانی در ايران و جهان

 

 

چكيده:

يكي از مباحث جديد در دانش حسابداري، نگرش نوين به منابع انساني به عنوان يكي از موثرترين عوامل مولد در ايجاد درآمد موسسات است. حسابداري منابع انساني ، شناسايي و ارزيابي منابع انساني موسسه و گزارشگري به اشخاص ذينفع در سه بخش اساسي، شناسايي (تشخيص كميت و كيفيت آن و تهيه آمار مناسب)، ارزيابي( اندازه گيري ارزش اقتصادي و تعيين ميزان مالي آن) و گزارشگري (تنظيم و ارايه گزارش‌هاي مالي مناسب در مورد آن) تعريف مي‌شود. در اين مبحث، تثبت‌هاي حسابداري ، مدل‌هاي ارزش‌گذاري منابع انساني، استهلاك و صورت‌هاي مالي  مطرح مي گردد.

 

مقدمه:

در مباحث جدید مدیریتی در موضوع منابع انسانی و راهکارهای ارزیابی این منابع در دهه اخیـــر جایگاه و اهمیت ویژه‌ای یافته است که از یک طرف جزو منابع نامحدود تلقی می‌شوند و از طرف دیگر کم توجهی به آن، کلیه منابع دیگر را تحت تاثیر قرار خواهد داد و در حسابداری نوین نیز مباحث خاصی را مطرح کرده است، امروز تردیدی نیست که منابع نیروی انسانی نیز باید قیمت‌گذاری و به عنوان بخشی از دارایی‌های شرکت‌ها در ترازنامه منعکس شوند و استهلاک این منابع نیز به شیوه‌ی خاص محاسبه و منظور شود. همچنان که در بسیاری از کشورها استهلاک منابع انسانی نیز در مجموعه هزینه‌های قابل قبول مالیاتی قرار داده می‌شود که این موضوع به نوبه‌ی خود سود را افزایش می‌دهد.

درباره مفاهیم مدیریت و وظایف مدیران، در ادبیات مدیریت بسیار بحث شده است. در سال‌های اخیر تحولا‌ت بسیاری در فنون مدیریت رخ داده و رویکردهایی نوین در مدیریت سازمانها مطرح شده و نقش مدیر از نقش‌های فرماندهی و کنترل به نقش مربیگری تغییر یافته و دو مقوله کارایی و اثربخشی محور توجه مدیران قرار گرفته است. روند تحولا‌ت در اقتصاد دانش‌محور موجب رشد فزاینده پدیده‌های جهانی شدن و جامعه اطلا‌عاتی شده است و در راستای این تحولا‌ت، الگوی مدیریت تغییر یافته و توجه به رویکرد مشتری‌مداری، توان‌ا‌فزایی کارکنان و تغییر در سبک‌های رهبری، الزام‌آور شده است.

 

نوع فابل: Word (قابل ويرايش)

تعداد صفحات: ۲۱

 

لطفاً براي مشاهده متن كامل تحقيق حسابداری منابع انسانی در ايران و جهان محصول را خريداري نمائيد

تشكر از خريدتان


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
22-3ali3_599751_1605.zip52.4k

پرفروش ترین محصولات