دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

پاورپوينت ديوئي

پاورپوينت ديوئي

پاورپوينت ديوئي

 

در سال 1859 در ورمونت آمریکا در خانواده‌ای کشاورز، زاده شد. در دانشگاه، بیش از همه از فلسفة ایدآلیستی هگل تأثیر پذیرفت. اما پس از تأثیرپذیری از اندیشه‌های داروین و گرایش علمی و تجربی، از ایدآلیسم هگلی و مطلق‌گرایی او روی‌ گرداند و به طبیعت‌گرایی (naturalism) رو کرد.

 

دیوئی دوگانگی‌هایی را که از دیرباز در تاریخ اندیشه ، پذیرفته شده‌اند مانند دوگانگی طبیعت آن سوی ، روان تن، مادی معنوی؛ نادرست و گمراه‌کننده ‌می‌شمارد از دیدگاه او نه تنها جدا شمردن انسان و طبیعت بلکه جدا کردن فرد از زمینة اجتماعی او نارواست. هم انسان و طبیعت و جامعه را باید همواره با یکدیگر در نظر آورد؛

 

هم جنبه‌های گوناگون آدمی را باید در نسبت با یکدیگر نگریست. از این روست که جدا کردن اندیشه و کردار یا نظر و عمل را- که از زمان ارسطو چون بخشی از سنت فلسفه درآمده است-ناروا می‌داند. هم از این روست که تحول اجتماعی ، آموزش و پرورش ، و فلسفه را در پیوندی ناگستنی می‌بیند.

 

دیوئی که از دیدگاه فلسفه سیاسی ، دموکراسی را شایسته‌ترین قسم زمامداری می‌شمارد و از همین رو ، نام کتاب اصلی او در فلسفه آموزش و پرورش «دموکراسی و آموزش و پرورش » است، کارآیی و ناکارایی آن را وابسته به چگونگی آموزش و پرورش دانسته می‌گوید: دموکراسی، تنها یک روش سیاسی برای ادارة جامعه نیست بلکه بیش از هر چیز ، یک روش زندگانی است.

 

دیوئی می گوید:

دموکراسی تنها در سرزمین‌هایی به نابودی گرایید که طبیعتی فقط سیاسی داشت و به گوشت و خون مردم و به زندگانی روزانة آنان راه نیافته بود... من برآنم که دموکراسی سیاسی نامطمئن خواهد بود مگر آن‌که خوی دموکراسی به اندیشه و کردار و به بافت زندگانی مردم راه یابد.

 

نوع فايل: پاورپوينت (قابل ويرايش)

تعداد اسلايد: 12

 

لطفاً براي مشاهده پاورپوينت ديوئي محصول را خريداري و دانلود نمائيد...

تشكر از خريدتان ...


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
71_603955_1748.zip6.1 MB

پرفروش ترین محصولات