دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

پروژه حسابداري شركت پارسوئيچ

پروژه حسابداري شركت پارسوئيچ

دانلود پروژه حسابداري

پروژه حسابداري شركت پارسوئيچ

 

مقدمه

تاریخچه

مشخصات متقاضیان

مشخصات جداول

سود و زیان

گزارشنامه

دفتر روزنامه و دفتر کل

 

مقدمه

حسابداری در جهان نزدیک ۶۰۰۰ سال سابقه تاریخی دارد و تاریخ نخستین مدارک کشف شده حسابداری به ۳۶۰۰ سال قبل از میلاد بر می گردد. پیشینه حسابداری در ایران نیز به نخستین تمدن ها برمیگردد که در این سرزمین پاگرفت و مدارک حسابداری بدست آمده با ۲۵ قرن خدمت گواه بر پیشرفت این دانش در ایران باستان است،در طول تاریخ روش های حسابداری تنوع و متعددی برای اداره امور حکومتی و انجام دادن فعالیت های اقتصادی ابداع شد که در پاسخ به نیاز های زمانی سیر تحولی و تکاملی داشته است .با این حال حسابداری نوین همانند بسیاری از دانشهای کاربری دیگر به همراه ورود فرآورده های صنعتی در مؤسسات و شرکت های خارجی به ایران راه یافت و در جریان تحولات اقتصادی اجتماعی یک صد سال گذشته با پیدایش سازمان های جدید دولتی و خصوصی دگرگونی شیوه های تولید و توزیع با پیشرفتی باکلی رایج شد اما عقب ماندگی عمومی اقتصادی ، فقر علمی ، ناهماهنگی قوانین و مقررات با نیاز های جامعه ضعف نهاد های حرفه ای و عدم ارتباط حسابداری نوین با حسابداری صنعتی ایران از جمله موانع عمده ای بوده است که اشاعه و پیشرفت حسابداری را در کشور ما محدود و کاربرد آن را در جهت رفع تنگناها و مشکلات اداره مؤسسات کاهش داده است . به این منظور مرکز تحقیقات تخصصی حسابداری تدوین دوره کاملی از اصول حسابداری را در برنامه انتشار  کتابهای پایه حسابداری  خود قرار داده است .

 

مروری بر سیر تحولی تاریخ حسابداری :

حسابداری باتمدن همزاد است و به اندازه تمدن بشری قدمت دارد . حسابداری همپا و همراه سایر دانش های فنی  در گذر زمان در پاسخ به نیاز های فزاینده و گوناگونی بشری رشد و تکامل یافته  و به صورت ابزاری کارآمد در خدمت پیشرفت و توسعه اقتصادی-اجتماعی جوامع مختلف قرار گرفته است در جریان شتاب آمیز پیشرفت و توسعه تمدن در پهنه جهان تحولات بسیاری رخ داده است که میتواند مبنای دوره بندی پیشرفت حسابداری نیز قرار گیرد و در اینجا کوشش برآن است که با نگاهی گذرا تصویری ساده از مراحل تحول حسابداری ارائه شود.

 

نوع فايل: word (قابل ويرايش)

تعداد صفحات: ۲۸

 

لطفاً براي مشاهده متن كامل پروژه حسابداري شركت پارسوئيچ محصول را خريداري و دانلود نمائيد

تشكر از خريدتان


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
90_604623_4892.zip136.6k

پروژه كاربيني بازيد از اداره مالياتي استان زنجان

پروژه كاربيني بازيد از اداره مالياتي استان زنجان دانلود پروژه كاربيني پروژه كاربيني بازيد از اداره مالياتي استان زنجان     1- شرح وظايف سازمان انواع مالیات 2- مالیات بر اشخاص حقوقی 3 -  مالیات بر درآمد مشاغل 4- مالیات بر املاک 5- مالیات بر ارث 6- مالیات بر حقوق 7- مالیات تکلیفی 8- ماليات اتفاقي 9- حق تمبر 10- ماليات بر ارزش افزوده 11 -  جمع بندي و نتيجه گيري 12- پیشنهادات   گزارش بازديد و مراجعه به اداره كل امور مالياتي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

مقایسه صورتهای مالی دو شرکت

مقایسه صورتهای مالی دو شرکت دانلود تحقيق مقایسه صورتهای مالی دو شرکت   تجزيه و تحليل صورت‌هاي مالي انواع تجزيه و تحليل صورتهاي مالي الف) تجزيه و تحليل افقي ب) تجزيه و تحليل عمودي نحوه ارائه صورتهای مالی صورت سود و زيان جامع صورت جريان وجه نقد يادداشتهاي‌ توضيحي: اقلام اصلي صورتهاي مالي نتایج و جمع بندی     مقایسه صورتهای مالی دو شرکت   تحقيق مقایسه صورتهای مالی دو شرکت تجزيه و تحليل صورت&zwn ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
پرفروش ترین محصولات