دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

زيبايي‌هاي آفرينش

زيبايي‌هاي آفرينش

دانلود تحقيق

زيبايي‌هاي آفرينش

 

 

ابرها و ریزش باران

زمین، کوه و دری

آفرینش آسمان

ویژگی‏های فرشتگان

آفرینش نخستین انسان

اختلاف‏های شگفت ‏انگیز

خفاش، پرنده شب

اعضا و جوارح ملخ

آفرینش مورچه

رنگ ‏آمیزی شگفت‏ انگیز طاووس

زیبایی‏‌های زمین

بهار، یکی از زیبایی های آفرینش

 

آفرينش همه تنبيه خداوند دل است

دل ندارد كه ندارد به خداوند اقرار

اين همه نقش عجب بر در و ديوار وجود

هر كه فكرت نكند نقش بود بر ديوار

 

 ابرها و ریزش باران

باران، یکی از نعمت‏های بزرگ پروردگار است که به وسیله ابرها در بسیاری از نقاط زمین فرو می‏ریزد. در اثر همین برکات آسمانی است که رودها، چشمه‏‌ها، سدها ودریاها پر آب می‏شود و زندگی موجودات در زمین ادامه می‏یابد. در خطبه‏ای از امیرمؤمنان درباره چگونگی شکل‏‌گیری ابرها و ریزش باران می‏خوانیم: «خداوند، ابرهایی را آفرید تا قسمت‏های مرده زمین احیا شود و گیاهان رنگارنگ بروید. پس قطعات بزرگ و پراکنده ابرها را به هم پیوست تا سخت به حرکت درآمدند و با به هم خوردن ابرها، برق‏ها درخشیدن گرفت و از درخشندگی ابرهای سفیدِ کوه پیکر و متراکم چیزی کاسته نشد. بعد، ابرها را پی در پی فرستاد تا زمین را احاطه کردند و بادها، شیر باران را از ابرها دوشیدند و به شدت به زمین فرو ریختند. ابرها هم پایین آمده سینه بر زمین ساییدند و آن‏چه بر پشت داشتند، فرو ریختند و در این حال، در بخش‏های بی‏گیاه زمین، انواع گیاهان رویید و در دامن کوه‏ها سبزه‏ها پدید آمد»

 

زمین، کوه و دری

در خطبه‏ای از نهج‌‏البلاغه درباره عجایب آفرینش می‏خوانیم: «از نشانه‏های توانایی و عظمت خدا و شگفتی ظرافت‏های آفرینش او، آن است که از آب دریای موج زننده و امواج فراوان شکننده، خشکی آفرید و به طبقاتی تقسیم کرد. سپس طبقه‏ها را از هم گشود و هفت آسمان به وجود آورد که به فرمان او برقرار ماندند و در اندازه‏های معین استوار شدند. نیز زمین را آفرید که دریایی سبزرنگ و روان، آن را بر دوش می‏کشید. زمین در برابر فرمان خدا فروتن، در برابر شکوه پروردگاری تسلیم است. سپس صخره‏ها، تپه‏ها و کوه‏های بزرگ را آفرید، آن‏ها را در جایگاه خود ثابت نگاه داشت و در قرارگاهشان استقرار بخشید. پس کوه‏ها در هوا و ریشه‏های آن در آب رسوخ کرد. کوه‏ها از جاهای پست و هموار سر بیرون کشیده و کم کم ارتفاع یافتند و ریشه آن در دل زمین ریشه دوانید. قله‏ها هم سر به سوی آسمان برافراشت و نوک آن‏ها طولانی شد تا تکیه‏گاه زمین و میخ‏های نگهدارنده آن باشد. سپس زمین با حرکات شدیدی که داشت آرام گرفت تا ساکنان خود را نلرزاند و آن‏چه بر پشت زمین است سقوط نکند یا از جای خویش منتقل نگردد».

 

نوع فايل: word قابل ويرايش

تعداد صفحات: ۱۲

 

لطفاً براي مشاهده متن كامل تحقيق زيبايي‌هاي آفرينش محصول را خريداري و دانلود نمائيد

تشكر از خريدتان


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
121_606178_1522.zip1.8 MB

چگونه يك مدرسه سالم، شاد و فعال داشته باشيم

چگونه يك مدرسه سالم، شاد و فعال داشته باشيم دانلود تحقيق چگونه يك مدرسه سالم، شاد و فعال داشته باشيم     مقدمه چگونگی دستیابی به تحقق آرمان های شاداب نمودن مدارس چگونگی ایجاد فضای شاداب در مدارس شاداب سازی درونی و معنوی در مدارس الف- تربیت معنوی و دینی (آشنایی با لطافت طبیعی و...) ب- شرکت دادن نوجوان در فعالیت های گروهی ج- جذب مشارکت دانش آموزان در اداره مدارس شاداب سازی ظاهری در مدارس نتیجه گیری   مقدمه: عصری که ما در آن زند ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

پاورپوينت زندگينامه امام‌ رضا

پاورپوينت زندگينامه امام‌ رضا دانلود پاورپوينت پاورپوينت زندگينامه امام‌ رضا (ع)   مقام معنوي حضرت معرفي معصوم (ع) از زبان ائمه ديگر معرفي آثار حضرت مقدمه: شناسنامه معصوم (ع) معرفي اجمالي حضرت اسما و القاب حضرت كنيه امام نگين انگشتري امام نماز اول وقت و اهميت آن ميهمان نوازي آراستگي شخصيت و مقام علمي حضرت فعاليتهاي علمي، فرهنگي، سياسي، اقتصادي و ... مقام معنوي حضرت   مقدمه: امام رضا (ع) به عنوان الگوي كاملي براي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
پرفروش ترین محصولات