دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

محاسبات خودمختار

محاسبات خودمختار

 

 

دانلود تحقيق

محاسبات خودمختار

 

 

۱- مقدمه

۲- تاريخچه مختصری از محاسبات خود مختار

۳- خصوصیات خودمختاری

۳-۱- اهداف خود مختاری

۳-۲- صفات خودمختاری

۳-۳- رویکردهای ایجاد خودمختاری

۴- حلقه خودمختار MAPE-K

۴-۱- نظارت

۴-۲- آناليز و طرح‌ريزي

۴-۳- اجرا

۴-۴- مدیرخودمختار

‏۵- معماری فراهم کردن منابع بطور خودمختار، با آگاهی از کیفیت سرویس (QoS)

‏۵-۱- ناظران کارایی و بارکاری

۵-۲- تحليلگر SLA

۵-۳- برنامه‌ريز (يا مدير فراهم‌كننده)

۵-۴- مدير منبع (يا تخصيص‌دهندة ماشين‌هاي مجازي)

۵-۵- متعادل کننده بار

 

چكيده:

محاسبات خود مختار مفهومی است که بسیاری از زمینه‌های محاسبات را با هدف ايجاد سیستمهای محاسبات خود مدیر و کاهش مداخله انسان، گرد هم می‌آورد. امروزه با توجه به افزایش پیچیدگی سیستمهای امروزی نیاز به محاسبات خودمختار اهمیت یافته است. واژه “محاسبات خودمختار” اولین بار توسط IBM در سال ۲۰۰۱ ‏برای توصیف سیستم‌های محاسباتی که به آنها خود مدیر گفته می‌شد، استفاده شده است.

در این مقاله ابتدا در بخش ۲ ‏تاریخچه مختصری از محاسبات خودمختار ارایه شده‏، در بخش ۳ ‏خصوصیات سیستم خودمختار معرفی می‌شود، در ‏بخش ۴ حلقة خودمختار MAPE-K و اجزایش تعریف شده، در بخش ۵ ‏معماری فراهم كردن منابع بطور خودمختار، با آگاهی از کیفیت سرویس در رایانش ابری معرفی می شود .

 

۱- مقدمه

‏محاسبات خودمختار مفهومی است که بسیاری از زمینه‌های محاسبات را با هدف ايجاد سیستم‌های محاسبات خود مدیر و کاهش مداخله انسان، گرد هم می‌آورد. واژه ((خودمختار)) از زیست‌شناسی می‌آید. چنانکه در بدن انسان، سیستم عصبی خودمختار از عکس‌العمل‌های غیرارادی بدن که نیازی به توجه انسان ندارند مراقبت می‌کند. مثلاً تنظیمات بدن مانند سايز مردمك چشم، عملیات گوارشی معده و روده، نرخ و عمق تنفس، نرخ ‏ضربان قلب و انبساط یا انقباض رگ‌های خونی، عكس‌العمل‌هاي در مقابل لمس یک جسم تیز یا داغ و غیره.

امروزه با توجه به افزایش پیچیدگی سیستمهای امروزی نیاز به محاسبات خودمختار اهمیت یافته است. واژه “محاسبات خودمختار” اولین بار توسط IBM در سال ۲۰۰۱ ‏برای توصیف سیستمهای محاسباتی که به آنها خود مدیر گفته میشد، استفاده شده است. برای رسیدن به محاسبات ‏خودمختار، IBM یک مدل مرجع برای حلقه کنترل خودمختاری پیشهاد کرد (IBM 2003) که به آن حلقة MAPE-K گفته ميشود.

 

نوع فايل: word (قابل ويرايش)

تعداد صفحات: ۸

 

لطفاً براي مشاهده متن كامل تحقيق محاسبات خود مختار محصول را خريداري نمائيد….

تشكر از خريدتان


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
154_607767_2271.zip203.4k

پرفروش ترین محصولات