دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

اهميت مديريت

اهميت مديريت

اهمیت مدیریت

 

فهرست مطالب:

مقدمه

مدیریت و مدیران

سطوح مدیریت

سطح عملیاتی (‌سرپرستی)

سطح میانی

سطح عالی

منبع

 

اهمیت مدیریتاهمیت مدیریت

 

مقدمه

اهمیت مدیریت به حدی است که در هنگام مواجهه با بحران رهبری، بنیان‌گذاران واحدهای بازرگانی و صنعتی، با جذب مدیران توانمند، زمینه را برای آغاز دوره تکامل بعدی، یعنی رشد از طریق هدایت، فراهم می‌آورند. بسیاری از صاحب‌نظران موفقیت و شکست نهادها را ناشی از تفاوت در نحوه مدیریت آن‌ها می‌دانند. عضو اصلی و حیات‌بخش هر سازمان مدیریت است.

وظیفه اصلی مدیران در همه سطوح و همه نهادهای اجتماعی این است که محیطی را طراحی، ایجاد و نگهداری کنند که اعضای سازمان بتوانند با فعالیت و همکاری گروهی در آن، به اهداف معین خود دست یابند.

 

مدیریت و مدیران

کار را می‌توان فعالیتی دانست که برای سایر افراد محصولی باارزش تولید می‌کند. موضوع کار و شیوه‌های مطلوب آن، به‌گونه‌ای که افراد، سازمان‌ها به‌طورکلی جامعه را کامیاب و برخوردار گرداند، به مطالعه مدیریت معنی و مفهوم ویژه‌ای می‌بخشد.

مدیر کیست؟ می‌توان گفت که مدیر کسی است که مسئولیت عملکرد یک یا چند نفر در سازمان را به عهده دارد.

مدیران و کارکنان، منابع مهم و ارزنده‌ای برای سازمان محسوب می‌شوند. آن‌ها منابع دیگر سازمان، نظیر فناوری، مواد خام، تسهیلات و پول را برای تولید کالاها و ارائه خدمات به کار می‌برند.

مدیران چه می‌کنند، گفته می‌شود که مدیران اثربخش منابع انسانی را به طرقی که هم عملکرد عالی و هم‌سطح مطلوب رضایت خاطر کارکنان منجر گردد، به کار می‌گیرند. توجه و علاقه توأم به عملکرد و رضایت خاطر موضوع اصلی مدیریت در محیط‌های کاری است.

سرپرست کیست؟ سرپرست کسی است که واحدش بتواند با کمترین هزینه مواد و دستمزد روزانه کار کند.

 

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

تعداد صفحات: ۵

منبع: ‌کتاب مبانی سازمان و مدیریت

 

لطفاً برای مشاهده متن کامل تحقیق اهمیت مدیریت محصول را خریداری و دانلود نمائید

تشکر از خریدتان


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
289_755389_5432.zip23.7k

عوامل مؤثر بر الگوي مصرف آب و ارائه راهكار‌ها ، مطالعه موردي شهر زنجان

عوامل مؤثر بر الگوي مصرف آب و ارائه راهكار‌ها ، مطالعه موردي شهر زنجان عوامل مؤثر بر الگوی مصرف آب و ارائه راهکار‌ها ، مطالعه موردی شهر زنجان   فهرست مطالب چکیده مقدمه شهر زنجان و بحران آب کاهش یک سوم سطح منابع آبی استان زنجان منابع آب شرب شهر زنجان اجزای مصرف خانگی آب روش تحقیق و جمع آوری داده روش نمونه گیری تجزیه و تحلیل داده ها بحث و نتیجه گیری نتایج راهکارها و پیشنهادها جدول اطلاعات کلی وضعیت منابع آب استان زنجان و مقایسه با کل کشور الگوی مصرف بهینه بر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
پرفروش ترین محصولات