دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

بررسی اقلیم سنندج

بررسی اقلیم سنندج

بررسی اقلیم سنندج

 

فهرست مطالب:

معرفی استان کردستان

معرفی شهرستان سنندج

وضعیت گرمایی شهرستان سنندج

منطقه آسایش بر اساس شاخص اوانز

بررسی تابش آفتاب در سنندج

خصوصیات کلی بافت شهری

خصوصیات کلی  فرم بنا

خانه های قدیمی کردستان

اقلیم مشابه

طرح های پیشنهادی

 

بررسی اقلیم سنندجبررسی اقلیم سنندج

 

معرفی استان کردستان

موقعیت جغرافیایی و تقسیمات اصلی:

استان کردستان در غرب ایران و در مجاورت کشور عراق بین مدار ۳۴ درجه ۴۴ دقیقه تا ۳۶ در جه و ۳۰ دقیقه و بین نصف و نهارهای ۴۵ درجه و ۳۱ دقیقه تا ۴۸ درجه و ۱۶ دقیقه‌ای شرقی قرار دارد. این استان از سمت شمال به آذربایجان غربی و بخشی از زنجان از جنوب به استان کرمانشاه از شرق به استان همدان و قسمتی دیگر از زنجان و از طرف غرب به‌وسیله کردستان عراق تحدید حدود می‌شود.

وسعت استان کردستان برابر با ۲۸۲۳۵ کیلومترمربع که این مساحت ۷/۱ درصد از مساحت کل کشور را شامل می‌شود و ازنظر وسعت رتبه ۱۶ را در کشور دارا است بر اساس آخرین تقسیمات کشوری سال ۱۳۸۵ استان کردستان به ۹ شهرستان ۲۳ نقطه شهری ۲۶ بخش ۸۳ دهستان دارای سکنه تقسیم‌شده است.

 

اقلیم:

اقلیم استان کردستان متأثر از توده‌های هوای گرم و مرطوب مدیترانه است که این توده‌ها موجب بارندگی‌هایی در بهار و ریزش برف در زمستان است. جریان‌های آب. هوایی متأثر از اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه که عامل عمده ریزش‌های کشور می‌باشد در عبور از استان کردستان و برخورد با ارتفاعات زاگرس بخش قابل‌توجهی از رطوبت خود را به‌صورت باران و برف از دست می‌دهند؛ و قرار گرفتن استان در معرض وزش بادهای مرطوب غربی و جابه‌جا شدن توده‌های هوای گرم و مرطوب سودانی و شرایط پیچیده ناهمواری (تاغیرات ارتفاعی) موجب گوناگونی آب‌وهوا در استان شده است.

میانگین سالانه دما در ارتفاعات استان حدود هشت درجه سانتی‌گراد و در محدوده‌های پست جنوب و جنوب شرقی استان سیزده درجه سانتی‌گراد است. حداکثر متوسط بارندگی سالانه، در ارتفاعات غرب و شمال غربی منطقه به میزان ۸۰۰ میلی‌متر و حداقل آن، در نواحی شمال شرقی استان و به میزان ۳۰۰ میلی‌متر است. (حیدری، پایان‌نامه دانشجویی، ص ۸۸)

 

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

تعداد صفحات: ۲۷

 

لطفاً برای مشاهده متن کامل تحقیق بررسی اقلیم سنندج محصول را خریداری و دانلود نمائید

تشکر از خریدتان


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
291_755406_7078.zip1.9 MB

پاورپوینت پاتولوژی جغرافیایی استان اردبیل

پاورپوینت پاتولوژی جغرافیایی استان اردبیل پاورپوینت پاتولوژی جغرافیایی استان اردبیل   فهرست اسلایدها: موقعیت جغرافیایی نقشه جغرافی مساحت جمعیت زبان راه‌های ارتباطی طبیعت دریاچه‌ها چشمه های آبگرم بناهای یادبودتاریخی صنعت غذاهای محلی صنایع دستی قالی اردبیل اقلیم استان اردبیل دمای هوا بیماری هاری در اردبیل بیماری کالا آزار(لیشمانیوز احشایی) در اردبیل اجرای موفق DOTS در اردبیل بیماریهای روانی بیماری های انگلی روده ای علل مرگ و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

محدوده‌هاي شهري

محدوده‌هاي شهري دانلود تحقيق محدوده‌هاي شهري     مقدمه تعاریف و سوابق محدوده و حریم شهری نحوه تعیین محدوده و حریم شهر حریم و بستر رود و رودخانه حریم قنوات حریم دریاچه پشت سدها، سواحل و تالاب ها حریم خطوط انتقال برق حریم خطوط انتقال گاز حرایم مربوط به میراث فرهنگی حرایم مربوط به راه منابع و ماخذ   دانلود تحقيق محدوده‌هاي شهري  محدوده‌هاي شهري مقدمه      مدیری ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
پرفروش ترین محصولات