دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

بررسي علل رجحان داوري براي حل اختلافات تجاري بین‌المللی

بررسي علل رجحان داوري براي حل اختلافات تجاري بین‌المللی

بررسی علل رجحان داوری برای حل اختلافات تجاری بین‌المللی

 

فهرست مطالب:

مقدمه

دادرسی قضایی

داوری بهتر است یا دادرسی قضایی؟

بررسی قواعد داوری و قواعد سازش اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC)

اجرای آراء داوری در نظام‌های حقوق ملی

روش‌های ارتقای کیفیت داوری

 

بررسی علل رجحان داوری برای حل اختلافات تجاری بین‌المللیبررسی علل رجحان داوری برای حل اختلافات تجاری بین‌المللی

 

مقدمه

اصولاً برای حل‌وفصل اختلافات تجاری راه‌های فراوانی وجود دارد. آسان‌ترین و سریع‌ترین راه را می‌توان گفتگوی مستقیم بین طرفین و یا وکلای آنان دانست. علت آن است که طرفین اختلاف بهتر از هر کس دیگری به نقاط قوت و ضعف دعوای مطروحه خود واقف هستند. اگر طرفین اختلاف در خصوص مشکلات خود نیاز به مشاوره داشته باشند می‌توانند از مساعدت وکلا، حسابداران، مهندسان و یا دیگر متخصصان بهره‌مند گردند.

باید توجه داشت که اقدام به مذاکره برای حل اختلاف نیازمند آن است طرفین اختلاف واقعاً قصد رفع اختلاف را داشته باشند. در بسیاری از موارد این تعهد و هدفمندی به‌ندرت یافت می‌شود. درگاهی اوقات نیز چنین تعهدی به حل واقعی اختلاف بعد از آنکه مقادیر زیادی پول و زمان صرف شد حاصل می‌گردد و در ابتدا طرفین چنین احساسی را برای حل اختلاف ندارند.

در اینجا متذکر می‌شویم که حل اختلاف از طریق مذاکره در هر زمان مقدور و میسور است این امکان حتی درزمانی که دیگر شیوه‌های حل اختلاف در جریان است نیز همچنان در دسترس خواهد بود. اگر بعد از انجام مذاکرات بین طرفین توافقی حاصل نشد، ورود یک طرف ثالث بی‌طرف در مذاکرات برای میانجی‌گری مثمر ثمر خواهد بود.

اغلب این شیوه میانجی‌گری به‌طور رسمی و با مشارکت یک میانجی و یا به‌طور غیررسمی توسط یک دلال انجام می‌گیرد. علی‌ای‌حال شاکی دعوایی که از ادله مناسب و محکمی در اثبات ادعای خود برخوردار است باید مواظب باشد که روش‌های حل اختلاف اعم از مذاکره و یا غیره باعث تضعیف اعتبار ادله و مدارک نشود.

هرچه که زمان می‌گذرد طرح دعوا مشکل تر می‌شود زیرا احتمالاً شهود نقل مکان کرده اند یا مدارک و ادله از بین رفته اند.

 

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

تعداد صفحات: ۱۲

 

لطفاً برای مشاهده متن کامل تحقیق بررسی علل رجحان داوری برای حل اختلافات تجاری بین‌المللی محصول را خریداری و دانلود نمائید

تشکر از خریدتان


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
293_755429_8155.zip32.4k

صلاحیت قضایی مراجع بین‌المللی غیرمسلمان

صلاحیت قضایی مراجع بین‌المللی غیرمسلمان صلاحیت قضایی مراجع بین‌المللی غیرمسلمان   فهرست مطالب: مقدمه ۱.    تبیین موضوع بحث ۲.    پیشینه قضاوت ۳.    ضرورت قضاوت ۴.     قضاوت از نگاه اسلام ۵.     قضاوت در روابط بین‌الملل ۶.     وضعیت جدید بین‌المللی ۷.    مراجع بین‌المللی غیر مسلمان ۸.   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دادگاه‌هاي انگلستان

دادگاه‌هاي انگلستان   دانلود تحقيق دادگاه‌هاي انگلستان   تاريخچه‌ی حقوق کشور انگلستان آنگلو ساكسون تشكيل كامن لا دادگاهها در انگلستان به دو شاخه کیفری و حقوقی تقسیم می شوند دادگاه‌هاي كيفري دادگاه صلح يا مجستريت(magistrates) صلاحيت و نحوه رسيدگي در دادگاه صلح دادگاه شاهي (crown court) صلاحيت و نحوه رسيدگي در دادگاه شاهي دادگاه كيفري تجديدنظر مجلس اعيان دادگاه‌هاي حقوقي دادگاه بخش (The c ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
پرفروش ترین محصولات