دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

تأثیر فیلم‌های ماهواره‌ای

تأثیر فیلم‌های ماهواره‌ای

 تأثیر فیلم‌های ماهواره‌ای

 

فهرست مطالب:

سپاسگزاری: ۲

چکیده. ۴

مقدمه و بیان مسأله. ۵

اهمیت و ضرورت مسأله. ۷

چارچوب نظری تحقیق.. ۹

مک لوهان و نظریه دهکده جهانی.. ۱۰

نظریه جهانی شدن فرهنگ درعصرارتباطات.. ۱۰

نظریه های پیامدهای فردی.. ۱۱

نظریه کاربردها وخشنودسازی.. ۱۲

الگوی ارزش انتظارتقاضای کامیابی ها و دست یابی به کامیابی ها ۱۲

نظریه شکاف دانش… ۱۴

جنکینز-  تاجفل و نظریه هویت فرهنگی- اجتماعی.. ۱۴

فرضیات تحقیق.. ۱۶

روش تحقیق.. ۱۸

تجزیه وتحلیل داده ها ۱۹

نتیجه گیری.. ۲۳

پیشنهادها ۲۵

پی نوشت ها ۲۷

منابع ۲۷

 

چکیده:

پیشروی سریع وسایل ارتباط‌جمعی به‌ویژه اینترنت و ماهواره اکثر قشرها خصوصاً دانشجویان را با سیل

عظیمی از سوژه‌ها، داده‌ها و اطلاعات و برنامه‌های متنوع از سراسر جهان مواجه می‌سازند که بدون تردید تغییرات فرهنگی در حوزه‌های مختلف زندگی آنان را سبب خواهد شد.

با توجه به موضوع تحقیق یعنی «بررسی نقش رسانه‌های نوین با تأکید بر ماهواره و اینترنت بر هویت فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌های استان چهارمحال و بختیاری»، محقق در پی شناخت تأثیر متغیرهای زمینه‌ای که شامل جنس، محل سکونت، وضعیت اقتصادی – اجتماعی، انگیزه استفاده از رسانه و میزان پایبندی به موازین اسلامی بر هویت فرهنگی استفاده کنندگان از رسانه‌های نوین است می‌باشد.

در این پژوهش متغیر مستقل رسانه‌های نوین با تأکید بر ماهواره و اینترنت و متغیر وابسته هویت فرهنگی است. روش تحقیق از نوع پیمایشی می‌باشد و جامعه آماری پژوهش شامل کلیه دانشجویان دانشگاه‌های استان چهارمحال و بختیاری است که از میان آن‌ها ۳۹۰ نفر بر اساس فرمول کوکران به‌عنوان نمونه انتخاب‌شده‌اند. روش نمونه‌گیری نیز خوشه‌ای چندمرحله‌ای می‌باشد. اطلاعات لازم از طریق پرسشنامه که دارای سؤالاتی مربوط به متغیرهای مستقل و وابسته بود به دست آمد. اطلاعات مندرج در پرسشنامه از طریق آمار توصیفی و استنباطی و با استفاده از نرم‌افزار SPSS مورد تجزیه‌وتحلیل قرار گرفت و در پایان از پنج فرضیه مطروحه فرضیه‌های (۱، ۳، ۴، ۵) که به ترتیب با متغیرهای مستقل (جنسیت، وضعیت اقتصادی- اجتماعی، انگیزه استفاده، از رسانه و میزان پایبندی به موازین اسلامی) مطرح‌شده‌اند، دارای رابطه‌ی معناداری بوده‌اند و مورد تأیید قرار گرفتند؛ اما فرضیه (۲) با متغیر مستقل (محل سکونت) به علت عدم وجود رابطه معنادار تأیید نشد.

واژگان کلیدی: هویت، هویت فرهنگی، رسانه، وضعیت اجتماعی – اقتصادی، اینترنت، ماهواره، دانشجویان

 

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

تعداد صفحات: ۲۸

 

لطفاً برای مشاهده متن کامل تحقیق تأثیر فیلم‌های ماهواره‌ای محصول را خریداری و دانلود نمائید

تشکر از خریدتان


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
296_755452_1760.zip253.4k

بررسي رابطه اعتياد پذيري با ويژگي هاي شخصيت، همنوايی و جنسيت

بررسي رابطه اعتياد پذيري با ويژگي هاي شخصيت، همنوايی و جنسيت بررسی رابطه اعتیاد پذیری با ویژگی های شخصیت، همنوایی و جنسیت   فهرست مطالب: مقدمه برخی از افراد احتمال بیشتری دارد که تبدیل به یک معتاد بشوند تعریف شخصیت معتاد تعریف اعتیاد ویژگی‌های رفتارهای اعتیادآور انواع رفتار اعتیادآور ویژگی‌های یک شخصیت اعتیادآور درمان اختلال شخصیت اعتیادآور اختلال شخصیت اعتیادآور در بازیابی نتیجه گیری منابع بررسی رابطه اعتیاد پذیری   مقدمه سوءمصرف مواد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

افت تحصیلی و روشهای ایجاد انگیزه درسی در دانش آموزان

افت تحصیلی و روشهای ایجاد انگیزه درسی در دانش آموزان افت تحصیلی و روشهای ایجاد انگیزه درسی در دانش آموزان   فهرست مطالب منظور از افت تحصیلی چیست؟ عوامل موثر بر افت تحصیلی ۱. عوامل مربوط به خود دانش آموز ۲. عوامل مربوط به خانواده ۳ .  عوامل مربوط به مدرسه ۴. عوامل مربوط به اجتماع مهارت های صحیح مطالعه افت تحصیلی مشکلات خانوادگی و تاثیر آن بر دانش آموزان شرایط خانوادگی خانواده و نقش آن بر افت تحصیلی دانش آموزان ۱.  محرومیت فرهنگی ۲.&nb ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
پرفروش ترین محصولات