دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

حفظ و پاكيزگي محيط زيست

حفظ و پاكيزگي محيط زيست

حفظ و پاکیزگی محیط زیست

 

فهرست مطالب:

مقدمه

انسان و محیط زیست

دنیای امروز و محیط زیست بی روح

آب سالم

نقش خاک در محیط زیست انسان

به دنبال هوای سالم

پیشرفت چشمگیر

قوانین متعدد

روز ملی بهداشت محیط

کوهی از زباله

بهداشت محیط در ایران

طبیعت، بستر رشد و تعالی انسان

حفظ طبیعت در جهان بینی اسلامی

آبادگری در بینش اسلامی

جنگل؛ طلای سبز

نیازمند یاری همگان

نتیجه گیری

حفظ و پاکیزگی محیط زیست و تاثیر آن در شادابی افراد جامعه

 

حفظ و پاکیزگی محیط زیست و تاثیر آن در شادابی افراد جامعه

مقدمه:

بسیاری از ما توجهی به وضعیت محیط اطراف خود نداریم. در حالی که محیط اطراف بیشترین تاثیرات را روی بدن ما می‌گذارد و بی‌توجهی ما چیزی از تاثیرگذاری آن کم نمی‌کند. بهداشت محیط دانشی است که می‌کوشد محیط اطراف ما را سالم نگاه دارد.

انسان و دیگر موجودات، هر یک به نحوی بر محیط اطراف خود تاثیر می‌گذارند، البته انسان اولیه تاثیرگذاری کمتری بر محیط زیست داشته و آلوده نبودن محیط زیست، شرایط زندگی را برایش امن‌تر می‌کرد، ولی پیشرفت فناوری آلاینده و عدم تناسب آن با محیط زیست و تغییر تمدن بشری در طی دوران‌های مختلف، نادیده گرفتن روابط صحیح میان نیازهای بشری و محیط زیست، زندگی موجودات در کره زمین را روز به روز با مسائل پیچیده‌تری مواجه کرده است، به طوری که انسان با فعالیت‌هایی از قبیل کشاورزی، صنعتی و بهره‌برداری از منابع و امکاناتی که برای ادامه زندگی در این محیط انجام می‌دهد، ضمن ایجاد تغییرات مفید و مناسب، سبب آلودگی آن نیز می‌شود که این آلودگی مجدد بر انسان و موجودات دیگر اثرات ناخوشایندی باقی خواهد گذاشت و زندگی، پیشرفت، رشد و نمو و سلامت او را تحت‌ تاثیر قرار خواهد داد.

دخل و تصرف در عوامل و شرایط محیط برای رسیدن به حد مطلوب زیست، یافتن سرپناه با شروع غارنشینی، چاره‌اندیشی برای در امان ماندن از نیش پشه و حشرات دیگر، گناه‌‌شمردن آلوده کردن آب، استفاده از ظروف نقره‌ای برای ذخیره آب آشامیدنی در مسافرت‌ها و جنگ‌های خارج از مرز در گذشته، همه دال بر کوشش بشر در بهبود بهداشت محیط زیست خود دارد.

 

نوع فایل: wprd (قابل ویرایش)

تعداد صفحات: ۱۱

 

لطفاً برای مشاهده متن کامل تحقیق حفظ و پاکیزگی محیط زیست محصول را خریداری و دانلود نمائید

تشکر از خریدتان


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
302_755503_1618.zip32.7k

بررسی اقلیم سنندج

بررسی اقلیم سنندج بررسی اقلیم سنندج   فهرست مطالب: معرفی استان کردستان معرفی شهرستان سنندج وضعیت گرمایی شهرستان سنندج منطقه آسایش بر اساس شاخص اوانز بررسی تابش آفتاب در سنندج خصوصیات کلی بافت شهری خصوصیات کلی  فرم بنا خانه های قدیمی کردستان اقلیم مشابه طرح های پیشنهادی   بررسی اقلیم سنندج   معرفی استان کردستان موقعیت جغرافیایی و تقسیمات اصلی: استان کردستان در غرب ایران و در مجاورت کشور عراق بین ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

طرح هاي مختلف سبزه

طرح هاي مختلف سبزه طرح های مختلف سبزه     سبز کردن  سبزه با گندم سبز کردن  سبزه با کوزه سبز کردن سبزه با  قره ماش سبزه عید متفاوت سبزه عید نوروز با گل رز ؛ میخک صورتی و نقش پرستو سبزه عید نوروز – سبزه گندم – با تخم مرغ  و مجسمه کریستالی سبزه عید نوروز با گل نرگس شهلا ، قفس پرنده و مجسمه پروانه سبزه عروسکی   برای سبز کردن  سبزه با گندم: ۱۲ روز مانده به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
پرفروش ترین محصولات