دانلود کتاب تحقیق نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان گزارش کارآموزی پروژه مقاله پاورپوینت پایان نامه
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروش انواع تحقیق مقاله پروژه گزارش کارآموزی پاورپوينت پایان نامه نمونه سوالات دانشگاه و دبیرستان .... با تشكر از خريدتان..... در صورتی که ایمیل ندارین از ایمیل cafenet.zanjan@gmail.com استفاده نمائید.با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

کاربرد ریاضی در روانشناسی

کاربرد ریاضی در روانشناسی

کاربرد ریاضی در روانشناسی

 

تست روانشناسی اشکال هندسی:

نقاشی‌های ناخودآگاه:

ساده‌ترین اشکال هندسی را به یاد بیاورید: مربع، مستطیل، مثلث، دایره، منحنی پس خیلی سریع و بدون اینکه زیاد به مغزتان فشار بیاورید، شکلی را انتخاب کنید که بیشتر از همه می‌پسندید. آزمونی روانشناسی پیش روی شماست، که با توجه انتخابتان به‌سرعت نشان می‌دهد که شما در زندگی چه جور آدمی هستید و احتمال موفقیتتان در چه مشاغلی بیشتر است.

مربع: کسانی‌اند که در محیط پایدار بیشترین احساس آرامش را دارند و مسیر کارهایشان به‌طور کامل آشکار است. چنین اشخاصی محافظه‌کارند و دوست دارند که همه‌چیز مرتب و منظم باشد. وظیفه‌شناس‌اند و اگر کاری را به آن‌ها محول کنید، آن‌قدر روی آن، ‌وقت می‌گذارند تا تمام شود حتی اگر کاری تکراری و طاقت‌فرسا باشد و مجبور شوند که به‌تنهایی آن را انجام دهند.

مستطیل: پایبند بودن از اصول مشخصه آن‌هاست، نظم و ترتیب را دوست دارند ولی آن را با سازمان‌دهی دقیق اجرا می‌کنند این امر سبب می‌شود تا راه‌های مناسبی را انتخاب و همه قواعد و مقررات را بررسی کنند. اگر وظیفه‌ای را به این اشخاص محول کنید ابتدا آن را به‌خوبی سازمان‌دهی می‌کنند تا اطمینان یابند که به‌طور اصولی اجرا خواهد شد.

مثلث: آن‌هایی که مثلث را انتخاب می‌کنند؛ اشخاصی هدف‌گرایند و از برنامه‌ریزی قبل از انجام دادن کارها لذت می‌برند و به طرح موضوع و برنامه‌های بزرگ و بلندمدت تمایل دارند اما ممکن است که مسائل جزئی را فراموش کنند اگر کاری را بر عهده آنان بگذارید، ابتدا هدفی را برای آن تعیین و سپس با برنامه‌ریزی کار را آغاز می‌کنند.

دایره: آن‌هایی که دایره را انتخاب می‌کنند…….

…….

 

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

تعداد صفحات: ۴

 

لطفاً برای مشاهده متن کامل تحقیق کاربرد ریاضی در روانشناسی محصول را خریداری و دانلود نمائید

لینک دانلود بعد از خرید نمایش داده شده و به ایمیلتان ارسال می‌شود

با اطمینان خرید کنید

تشکر از خریدتان


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
342_760807_5482.zip25.8k

کاربرد ریاضی در جراحی

کاربرد ریاضی در جراحی کاربرد ریاضی در جراحی   فهرست مطالب: مقدمه کاربردی از ریاضیات در اعمال جراحی زیبایی دومین همایش کاربرد ریاضیات و نظریه کنترل در پزشکی کاربرد ریاضی در علم پزشکی جراحی پلاستیک صورت تجزیه و تحلیل صورت از نظر زیبایی شناسی جراحی لوزه ها رعایت تناسب ها در جراحی پلاستیک صورت   مقدمه: این اولین و تنها باری نیست که تحقیقات ریاضی به مطالعات پزشکی کمک می‌کند. درواقع باید گفت مرز قراردادی میان ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
پرفروش ترین محصولات